Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5140 hodnocení
5
5031x
4
68x
3
11x
2
8x
1
22x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
P
Pepa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2021
Doporučuji
M
Majda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2021
Super
L
Ladislav
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2021
Super
R
Roman
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2021
Maximální spokojenost, perfektní zabalení, skvělý produkt, už jsem doporučil i svým známým.
Bleskurychlá expedice.
MF
Manfred Franke
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.11.2021
Very satisfied
JH
Jaroslav Họlub
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.11.2021
Ano děkuji, spokojen
AŠ
Anna Šustrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2021
Absolutní spokojenost,již jsem nakupovala vícekrát
J
Jitka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2021
Maximalne! Diky a vrele doporucuji.
IL
Ivo Laníček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2021
moc!
T
Tomáš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2021
Vše ok
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.11.2021
Super rychlá komunikace i dodání. Zboží podle představy.
PK
Pavel Krmela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.11.2021
Vše došlo bez problémů. Super
KK
Kamil Kraus
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2021
spokojen
Z
Zuzana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.11.2021
Naprosto v pohodě, zboží i obchod. Jsem velmi spokojená.
AS
Anna Strouhová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.11.2021
Dobrá komunikace, zboží v pořádku dorazilo. Bude to pěkný dáreček.
PK
Petr Kožený
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.11.2021
Super obchod.
T
Tomáš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.11.2021
V neděli večer jsem objednal, v úterý ve 13 jsem měl zboží doma. Výborný a rychlý obchod. Doporučuji všemi 10.
J
jarik.r
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.10.2021
spokojenost,dárek pod stromeček
LD
Lucie Durovicova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.10.2021
Rychle dodani, peclive zabaleno, super komunikace s obchodem.. Lod prisla krasna, snad udela jezisek radost!!
