Měnič napětí Carspa UPS1000-12 12V/230V 1000W s nabíječkou 12V/10A a funkcí UPS - modifikovaný sinus
Kód: 9813
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Do 1-2 dnů
Můžeme doručit do:
Měnič napětí Carspa UPS1000-12 12V/230V 1000W s nabíječkou 12V/10A a funkcí UPS. Není čistý SINUS!! Pouze modifikovaný SINUS! Nehodí se pro spotřebiče s elektromotorem!
Detailní informace
Detailní popis produktu
(Sinusový měnič napětí dodává čistě sinusové výstupní napětí, stejné jako ze zásuvky 230V. Můžete tedy na něj připojit jakýkoliv spotřebič. Čistý sinusový měnič je nezbytný pro spotřebiče s elektromotorem - elektrické nářadí, vrtačky nebo s induktivním zatížením (čerpadla, transformátory). Všechny měniče zde: Měniče napětí - eShop Yachtmeni (eshop-yachtmeni.cz)
Měnič napětí Carspa UPS1000-12 12V/230V 1000W s nabíječkou 12V/10A a funkcí UPS
Vlastnosti produktu:
· České zásuvky
· Ultra-rychlý přenos Relé: <8 ms
· L.I.T: Nízká interference technologie
· Automatické 3 fázové dobíjení interní nabíječky baterií
· USB port: 5V 500mA
· Rozhodněte se pro svou vlastní AC dobu zálohování výběrem různých baterií!
Funkce ochrany:
· Nízké napětí: alarm a vypnutí
· Ochrana proti přepětí
· Ochrana proti přetížení
· Teplotní ochrana
· Ochrana proti zkratu
· Ochrana proti přepólování
· Měkký start
· Auto.reset
· Uzemnění ochrany
Technické parametry
Rozměry 285 x 150 x 60mm
Váha 3,1 kg
Zásuvka typu F - Euro se zemnícím kolíkem
USB ANO
Napětí 12V/230V
Výstup proud 1000W trvale, 2000W špička
Sinus modifikovaná sinusovka
Obsah balení
  • Měnič napětí
  • Kabely s kleštěmi pro připojení na akumulátor
  • Náhradní pojistka
Doplňkové parametry
Kategorie: Měniče napětí
Napětí: 12 V